Usled nepredviđenih okolnosti, prinuđeni smo da godišnji skup Estetičkog društva Srbije sa ovogodišnjom temom “Angažovana estetika” pomerimo za sedam dana. Umesto 13,14. i 15. maja, skup će se održati 20, 21. i 22. maja. Uskoro ćemo objaviti i program skupa.

Skup će se održati u prostorijama Zavoda za proučavanje kulturnog razvitka u Beogradu (Rige od Fere br. 4). Kao i prethodnih godina, naučni deo konferencije će se odvijati tokom prva dva dana, dok će za treći dan biti predviđen prateći umetnički program.