Na Radio televiziji Vojvodine, u emisiji “Dokument”, predstavljeni su neki od rezultata nedavno održanog naučnog skupa “Filozofija medija: mediji i nauka” u organizaciji Estetičkog društva Srbije.

U emisiji su govorili Kamenko Bulić (kolumnista i medijski konsultant), Sonja Tomović Šundić (antropolog), Divna Vuksanović (estetičar, filozof i teoretičar medija) i Duško Prelević (filozof).

Emisiju možete pogledati na ovom linku:

Ovogodišnja interdisciplinarna naučna konferencija u organizaciji Sekcije za filozofiju medija sa temom “Mediji i nauka” održana je od 16. do 18. septembra 2021. godine u prostorijama Zavoda za proučavanje kulturnog razvitka (ulica Rige od Fere 4, Beograd).